26 червня 2026 року у Професійно-технічному училищі № 44 м. Миргорода відбулося урочисте свято випуску здобувачів освіти. Цього дня дипломи кваліфікованого робітника отримали випускники груп 31 за професіями: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Кухар. Кондитер», «Перукар (перукар-модельєр)» та «Муляр. Штукатур».
Із теплими словами привітання до випускників звернулися директор училища Анатолій Іванченко, адміністрація закладу та педагогічний колектив. Вони побажали молодим фахівцям упевнено крокувати обраним професійним шляхом, не зупинятися на досягнутому, постійно вдосконалювати свої знання й уміння, бути наполегливими, відповідальними та гідно представляти рідний навчальний заклад.
За роки навчання випускники не лише здобули обрану професію, а й стали дружною спільнотою, навчилися долати труднощі, підтримувати один одного та цінувати працю. Попереду на них чекають нові можливості, професійне становлення, перші успіхи та власні життєві перемоги.
Колектив Професійно-технічного училища № 44 м. Миргорода щиро вітає випускників із завершенням навчання та бажає кожному мирного неба, міцного здоров’я, професійної реалізації, здійснення найзаповітніших мрій і впевненості у власних силах.
Нехай отримані знання стануть міцним фундаментом для майбутніх звершень, а роки, проведені в стінах училища, назавжди залишаться світлим і теплим спогадом.
В добру путь, випускники 2026 року!
















