Сторінка практичного психолога

Графік роботи

Практичного психолога

ПТУ № 44 м. Миргорода

Мозолевської Анастасії Володимирівни

На 2022-2023 рік

Понеділок – П’ятниця: 7:30-12:00;  12:30-16:00

 

 

“Наші ресурси “- інтерактивні заняття

    

 

Профілактика кібербулінгу

 

З метою протидії вживанню психоактивних речовин, сприяння усвідомленню учнями особистої відповідальності за наслідки своїх вчинків, підвищення рівня поінформованості, розширення знань молоді про здоров’я, здоровий спосіб життя практичний психолог Анастасія Мозолевська провела зі здобувачами освіти Професійно-технічного училища № 44 м. Миргорода інтерактивні заняття та бесіди: “Наркоманія – біда людства» , «Свідомий вибір», « Куріння – це модно чи шкідливо».

    

 

Для учнів Для педагогів Для батьків
Поради щодо виконання домашніх завдань Техніки викладання матеріалу Контактна інформація класного керівника
Розклад уроків на тиждень Методи оцінювання знань учнів Інформація про шкільні заходи
Матеріали для самостійного вивчення предметів Посібники для вчителів Способи взаємодії зі школою
Корисні посилання на сайти з освітнім контентом Техніки виховної роботи з учнями Інформація про роботу шкільної столової
Інформація про спортивні секції школи Матеріали для проведення позакласних заходів Програма підтримки обдарованих дітей
Розклад заліків та іспитів Методичні рекомендації для вчителів Проєкти школи та їх результати

 

 

 

Нормативно-правове поле організації роботи Психологічна служба системи освіти є важливою складовою державної системи охорони фізичного і психічного здоров’я молодих громадян України і діє з метою виявлення і створення оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку особистості. Особливо ця функція служби важлива в умовах складної соціально-політичної ситуації в країні.

Стаття 173(4) – Булінг (цькування) учасника освітнього процесу

Булінг, тобто діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Діяння, передбачене частиною першою цієї статті, вчинене групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.

Діяння, передбачене частиною першою цієї статті, вчинене малолітніми або неповнолітніми особами віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років, тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Діяння, передбачене частиною другою цієї статті, вчинене малолітньою або неповнолітньою особою віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років, тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.

Неповідомлення керівником закладу освіти уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України про випадки булінгу (цькування) учасника освітнього процесу, тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням до двадцяти процентів заробітку.

{Кодекс доповнено статтею 173-4 згідно із Законом № 2657-VIII від 18.12.2018}

 

Безкоштовні телефонні «Гарячі лінії»

Безкоштовні телефонні «Гарячі лінії»

Куди звертатися у випадках домашнього насильства?

  • Національної поліції за номером102 (повідомити про факт насильства, отримати допомогу);
  • Урядовий контактний центр15-47 (цілодобово надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства та психологічної допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям);
  • Система безоплатної правової допомоги800-213-103 (безкоштовний номер);
  • Полтавський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

м. Полтава, вул. Жовтнева 36),, тел. (0532) 56 20 52, 56 25 13

  • Національна дитяча «гаряча лінія» Центру «Ла Страда-Україна»0 800 500 335 або 116 123 з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації (короткий номер з мобільного)

Можна отримати такі послуги:

  • інформацію про гарячі телефонні лінії з питань надання соціальних послуг та захисту прав людини, та установи, які опікуються відповідними питаннями;
  • безоплатну правову допомогу дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах;
  • правові консультації;
  • зв’язатися з усіма центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги; отримати інформацію про їх місцезнаходження, контактні номери телефонів, інші засоби зв ‘язку.

Корисні посилання

– Громадська організація «Ла Страда -Україна». Протидiя насильству http://la-strada.org.ua/ucp_mod_catalogue_showcategory_1.html

– Український фонд «Благополуччя дітей». Інформаційно-ресурсний центр «Дитинство без насильства» https://rescentre.org.ua/kudy-zvernutysia-po-dopomohu

– Благодійна організація «Світло надії». Центр розвитку дитини http://www.lightofhope.com.ua/departments/kids_education_center

        – Громадська організація «Ла Страда – Україна» у співпраці з Офісом Генерального прокурора України розробили та запустили чат-бот для постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з війною – https://t.me/survivors_support_bot

 

     

з 25 листопада до 10 грудня 2022 року  в усьому світі проводилася акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання будь-яких форм насильства, у тому числі насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми.

  У Професійно – технічному училищі №44 м. Миргорода практичним психологом Мозолевською А.В. зі здобувачами освіти було проведено заходи:

  • “Ні-насильству”, мета якого  – ознайомити з формами та видами насильства, його наслідками, усвідомити можливість різних стилів реагування , навчитися ефективних способів вираження невдоволення, сформувати розуміння того , що кожен несе відповідальність за власні вчинки;
  • “ВІЛ/СНІД – не залишаємось байдужими”, мета якого – розширити знання здобувачів освіти про ВІЛ/ СНІД –   інфекцію, шляхи їх поширення , способи і засоби профілактики , виховувати особисту відповідальність   за власне життя.
  • “Формування безпечної поведінки дітей у кіберпросторі”, мета – формування навичок адекватного реагування на небезпеки в мережі.