Професійно-технічне училище №44 м. Миргорода
запрошує на навчання за такими спеціальностями

Підвищення кваліфікації, перепідготовка та інше

№ П.П. Назва професій Тривалiсть Вартість Вид професійної підготовки
1 Електромонтер по обслуговуванню і ремонту електроустаткування 1 рік 0 грн за рік Підвищення кваліфікації керівних працівників та фахівців

Прийом громадян до державного навчального закладу «Професійно-технічне училище №44 м. Миргорода» здійснюється для здобуття професій за освітньо-кваліфікаційним рівнем: кваліфікований робітник.

Професії

Код ДК

7433

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Кравець

Навчальні стандарти з професії:
7433 Кравець

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання Ремонтувати на машинах або вручну тканини та вироби. Виконувати строчки ручних та машинних стібків. Виготовляти вироби постільного, столового асортименту, фартухи, чохли, штори, мішки. З’єднувати деталі швейних виробів машинними строчками різної конфігурації, дублювати дрібні деталі, виконувати штопання. Очищати готові вироби. З’єднувати вручну фурнітуру, ґудзики без обмотування ніжки під час пошиття та ремонту різних виробів. Знімати фурнітуру, оздоблення, хутряні коміри з виробів, пакувати фурнітуру, оздоблення, маркувати за номерами речі в хімічному чищенні та фарбуванні одягу.

Шити за індивідуальними замовленнями спідниці та брюки без підкладки, шити за індивідуальними замовленнями халати, сукні, блузи нескладної технологічної обробки, а також моделі та зразки, ремонтувати натільну білизну (типу трусів і сорочок), столову та постільну (типу простирадло) білизну, рукавиці з різноманітних матеріалів на машинах або вручну відповідно до паспортів замовлень, державних стандартів, технічних умов і встановленої технології обробки.

Код ДК

7122

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Муляр-штукатур

Навчальні стандарти з професії:
7122 Муляр
7133 Штукатур
8322 Водій автотранспортних засобів

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

Виконувати кладку стін середньої складності з цегли, дрібних блоків під штукатурку або розшивку швів одночасно з кладкою; кладку стін простої складності з одночасним облицюванням; кладку стін простої складності полегшеної конструкції. Виконувати кладку стін і фундаментів з бутового каменю під лопатку, колодязів постійного перерізу та колекторів прямокутного перерізу, конструкцій із склоблоків. Укладати в кам’яних будовах заповнень прорізів та перегородок із склопрофілів.

Укладати перегородки з цегли, гіпсошлакових та інших  плит. Укладати сталеві елементи і деталі у кладку. Установлювати віконні та дверні балконні коробки  й блоки, підвіконні дошки і плити. Розшивати шви кладки, що виконана раніше. Ремонтувати поверхні цегляних стін з виламуванням непридатних цеглин і замуровуванням новою цеглою з дотриманням перев’язки швів із колишньою кладкою. Розбирати цегляні склепіння усіх видів. Здійснювати монтаж у кам’яних будовах залізобетонних балок, плит перекриття та покриття, перегородок, сходових маршів, площадок, балконних плит, сходинок, вентиляційних блоків, азбестоцементних труб сміттєпроводу. Замінювати підвіконні плити, окремі сходинки сходових маршів.

Сфера професійного використання випускника

Загальнобудівельні роботи.  Будівництво завершених будівель; цивільне будівництво: завершальні будівельні роботи, роботи з реконструкції, реставрації, оновлення та ремонту.

Код ДК

5141.2

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Перукар модельєр

Навчальні стандарти з професії:
5141.2 “Перукар” (перукар-модельєр”)

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

будову та властивості шкіри, волосся людини; основи санітарії та гігієни; склад та властивості матеріалів та парфумерно-косметичних засобів для виконання різних видів перукарських робіт; основи професійної етики; технологічну  послідовність виконання основних видів перукарських робіт, замалювати їх схеми; правила протипожежного захисту, охорони праці; інформаційні технології; основи галузевої економіки та правових знань.

Вміє:

виконувати послуги з миття голови; прості, класичні чоловічі, жіночі та дитячі стрижки. Виконувати укладання волосся феном за класичною технологією, гарячу завивку волосся горизонтальними локонами, прості зачіски із застосуванням бігуді. Виконувати послуги з хімічної завивки волосся із застосуванням звичайних коклюшок за класичною технологією.  Фарбувати волосся тон у тон барвниками різних груп, зафарбовувати сивину, знебарвлювати волосся.

Код ДК

5122

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Кухар — кондитер

Навчальні стандарти з професії:
5122 Кухар
7412 Кондитер

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

Виготовляти та порціонувати напівфабрикати з риби, яловичини, свинини, баранини. Здійснювати підготовку риби осетрових порід до теплової обробки. Готувати птицю для варіння та смаження. Готувати страви та кулінарні вироби масового попиту із застосуванням різних способів теплової кулінарної обробки.

Виготовляти холодні страви та закуски: салати овочеві, з м’ясом, вінегрети, рибу під маринадом, холодці тощо. Варити бульйони (м’ясні, м’ясо-кісткові, рибні, грибні) та супи (заправні, пюреподібні, холодні, солодкі, молочні). Готувати різні види пасерування та соусів на бульйонах, молоці, сметані. Готувати другі страви з м’яса, риби, овочів, круп у вареному, тушкованому, запеченому, смаженому вигляді (м’ясо відварне, рибу відварну, смажену, парову, овочі фаршировані, запіканки з овочів, круп, молочні страви тощо).

Сфера професійного використання випускника

Виробництво хліба, хлібобулочних виробів; виробництво сухарів, печива, пирогів, тістечок з тривалим терміном зберігання.

Діяльність: ресторанів, барів, їдалень та послуги з постачання готової їжі.

Код ДК

7241

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Електромонтер по обслуговуванню і ремонту електроустаткування, водій автомобіля категорії «С»

Навчальні стандарти з професії:
7241 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
8322 Водій автотранспортних засобів

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання. Розбирає, здійснює капітальний ремонт електроустаткування будь-якого призначення, всіх типів і габаритів під керівництвом електромонтера більш високої кваліфікації. Регулює та перевіряє апаратуру і прилади електроприводів після ремонту. Ремонтує підсилювачі, прилади світлової та звукової сигналізації, контролери, пости керування, магнітні станції. Обслуговує силові та освітлювальні електроустановки зі складними схемами вмикання. Виконує роботу на відомчих електростанціях, трансформаторних електропідстанціях з повним їх вимиканням від напруги. Виконує оперативні перемикання в електромережі з ревізією трансформаторів, вимикачів роз’єднувачів і приводів до них з розбиранням конструктивних елементів. Здійснює перевірку, монтаж і ремонт схем люмінесцентного освітлення. Розмотує, розробляє, дозує, прокладає кабель, монтує ввідні пристрої і з’єднувальні муфти, виконує кінцеві заправлення у кабельних лініях напругою до 35 кВ. Визначає місце пошкодження кабелів, вимірює опори заземлення, потенціали на оболонці кабелю. Виявляє та ліквідує відмовлення і несправності електроустаткування зі схемами вмикання середньої складності. Здійснює паяння м’якими та твердими припоями. Виконує роботи за кресленнями та схемами. Підбирає пусковий опір для електродвигунів.

Код ДК

8331

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії «А»,»В»,»С»), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування ,водій автомобіля категорії «С»

Навчальні стандарти з професії:
8331 Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва
7233 Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування
8322 Водій автотранспортних засобів

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

Ремонтувати, складати і регулювати вузли та агрегати середньої складності сільськогосподарських машин, комбайнів і тракторів із заміною окремих частин і деталей; складати прості і середньої складності сільськогосподарські машини, комбайни і трактори на колісному ходу і здавати їх в експлуатацію відповідно до технічних умов; ремонтувати, виконувати технічне обслуговування, налагоджувати і регулювати прості машини та устаткування тваринницьких ферм і комплексів; розбирати агрегати електрообладнання і приладів; виконувати слюсарне оброблення та підганятивузли та деталі за 11 – 12-м квалітетами (4-5-м класами точності); з’єднувати та паяти проводи, виготовляти їх і заміняти пошкоджені ділянки; 66 брати участь в ремонті складних і особливо складних машин під керівництвом слюсаря вищої кваліфікації. Виконувати вимоги правил дорожнього руху, правил перевезень вантажів, пасажирів та багажу. Забезпечувати належний технічний стан автотранспортного засобу.

Сфера професійного використання випускника

Технічне обслуговування і ремонт сільськогосподарської техніки та устаткування, автомобільні перевезення. Загальні професії сільськогосподарського виробництва.

Код ДК

5123

Термін навчання

1,5 роки

Форма навчання

денна

Кухар — бармен

Навчальні стандарти з професії:
5122 Кухар
5123 Бармен

Бармен – це обличчя кожного закладу. Бармен якісно і швидко обслуговує клієнтів. Знає рецептури приготування безалкогольних і слабоалкогольних напоїв, вміє досконало користуватися барменським приладдям, скляним посудом. Без проблем відпускає напої, делікатно спілкується з відвідувачами закладу. Вміє оформити вітрину барної стійки, експлуатувати обладнання і створити своїм вмінням свято для клієнтів.

Знає:

• асортимент, рецептури, технологію виготовлення, правила оформлення і відпуску обмеженого асортименту алкогольних, слабоалкогольних коктейлів, змішаних напоїв, закусок, страв і кондитерських виробів;
• температурні режими подавання коктейлів, напоїв, закусок, страв;
• умови і терміни зберігання кулінарної продукції та покупних товарів;
• основи національного та безпечного харчування;
• правила етикету і техніку обслуговування споживачів за барною стійкою та в залі;
• правила роботи підприємств ресторанного господарства;
• правила роздрібної торгівлі алкогольними напоями;
• правила роздрібної торгівлі тютюновими виробами;

Код ДК

8331

Термін навчання

1,5 роки

Форма навчання

денна

Тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії «А»,»В»,»С»), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування ,водій автомобіля категорії «С»

Навчальні стандарти з професії:
8331 Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва
7233 Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування
8322 Водій автотранспортних засобів

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

Ремонтувати, складати і регулювати вузли та агрегати середньої складності сільськогосподарських машин, комбайнів і тракторів із заміною окремих частин і деталей; складати прості і середньої складності сільськогосподарські машини, комбайни і трактори на колісному ходу і здавати їх в експлуатацію відповідно до технічних умов; ремонтувати, виконувати технічне обслуговування, налагоджувати і регулювати прості машини та устаткування тваринницьких ферм і комплексів; розбирати агрегати електрообладнання і приладів; виконувати слюсарне оброблення та підганятивузли та деталі за 11 – 12-м квалітетами (4-5-м класами точності); з’єднувати та паяти проводи, виготовляти їх і заміняти пошкоджені ділянки; 66 брати участь в ремонті складних і особливо складних машин під керівництвом слюсаря вищої кваліфікації. Виконувати вимоги правил дорожнього руху, правил перевезень вантажів, пасажирів та багажу. Забезпечувати належний технічний стан автотранспортного засобу.

Сфера професійного використання випускника

Технічне обслуговування і ремонт сільськогосподарської техніки та устаткування, автомобільні перевезення. Загальні професії сільськогосподарського виробництва.

Код ДК

7241

Термін навчання

1,5 роки

Форма навчання

денна

Електромонтер по обслуговуванню і ремонту електроустаткування, водій автомобіля категорії «С»

Навчальні стандарти з професії:
7241 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
8322 Водій автотранспортних засобів

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання. Розбирає, здійснює капітальний ремонт електроустаткування будь-якого призначення, всіх типів і габаритів під керівництвом електромонтера більш високої кваліфікації. Регулює та перевіряє апаратуру і прилади електроприводів після ремонту. Ремонтує підсилювачі, прилади світлової та звукової сигналізації, контролери, пости керування, магнітні станції. Обслуговує силові та освітлювальні електроустановки зі складними схемами вмикання. Виконує роботу на відомчих електростанціях, трансформаторних електропідстанціях з повним їх вимиканням від напруги. Виконує оперативні перемикання в електромережі з ревізією трансформаторів, вимикачів роз’єднувачів і приводів до них з розбиранням конструктивних елементів. Здійснює перевірку, монтаж і ремонт схем люмінесцентного освітлення. Розмотує, розробляє, дозує, прокладає кабель, монтує ввідні пристрої і з’єднувальні муфти, виконує кінцеві заправлення у кабельних лініях напругою до 35 кВ. Визначає місце пошкодження кабелів, вимірює опори заземлення, потенціали на оболонці кабелю. Виявляє та ліквідує відмовлення і несправності електроустаткування зі схемами вмикання середньої складності. Здійснює паяння м’якими та твердими припоями. Виконує роботи за кресленнями та схемами. Підбирає пусковий опір для електродвигунів.

Код ДК

5141.2

Термін навчання

1,5 роки

Форма навчання

денна

Перукар модельєр

Навчальні стандарти з професії:
5141.2 “Перукар” (перукар-модельєр”)

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

будову та властивості шкіри, волосся людини; основи санітарії та гігієни; склад та властивості матеріалів та парфумерно-косметичних засобів для виконання різних видів перукарських робіт; основи професійної етики; технологічну  послідовність виконання основних видів перукарських робіт, замалювати їх схеми; правила протипожежного захисту, охорони праці; інформаційні технології; основи галузевої економіки та правових знань.

Вміє:

виконувати послуги з миття голови; прості, класичні чоловічі, жіночі та дитячі стрижки. Виконувати укладання волосся феном за класичною технологією, гарячу завивку волосся горизонтальними локонами, прості зачіски із застосуванням бігуді. Виконувати послуги з хімічної завивки волосся із застосуванням звичайних коклюшок за класичною технологією.  Фарбувати волосся тон у тон барвниками різних груп, зафарбовувати сивину, знебарвлювати волосся.

Кравець на базі 9 класів

Код ДК

7433

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Кравець

Навчальні стандарти з професії:
7433 Кравець

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання Ремонтувати на машинах або вручну тканини та вироби. Виконувати строчки ручних та машинних стібків. Виготовляти вироби постільного, столового асортименту, фартухи, чохли, штори, мішки. З’єднувати деталі швейних виробів машинними строчками різної конфігурації, дублювати дрібні деталі, виконувати штопання. Очищати готові вироби. З’єднувати вручну фурнітуру, ґудзики без обмотування ніжки під час пошиття та ремонту різних виробів. Знімати фурнітуру, оздоблення, хутряні коміри з виробів, пакувати фурнітуру, оздоблення, маркувати за номерами речі в хімічному чищенні та фарбуванні одягу.

Шити за індивідуальними замовленнями спідниці та брюки без підкладки, шити за індивідуальними замовленнями халати, сукні, блузи нескладної технологічної обробки, а також моделі та зразки, ремонтувати натільну білизну (типу трусів і сорочок), столову та постільну (типу простирадло) білизну, рукавиці з різноманітних матеріалів на машинах або вручну відповідно до паспортів замовлень, державних стандартів, технічних умов і встановленої технології обробки.

Правила прийому Документи до вступу

Муляр-штукатур на базі 9 класів

Код ДК

7122

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Муляр-штукатур

Навчальні стандарти з професії:
7122 Муляр
7133 Штукатур
8322 Водій автотранспортних засобів

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

Виконувати кладку стін середньої складності з цегли, дрібних блоків під штукатурку або розшивку швів одночасно з кладкою; кладку стін простої складності з одночасним облицюванням; кладку стін простої складності полегшеної конструкції. Виконувати кладку стін і фундаментів з бутового каменю під лопатку, колодязів постійного перерізу та колекторів прямокутного перерізу, конструкцій із склоблоків. Укладати в кам’яних будовах заповнень прорізів та перегородок із склопрофілів.

Укладати перегородки з цегли, гіпсошлакових та інших  плит. Укладати сталеві елементи і деталі у кладку. Установлювати віконні та дверні балконні коробки  й блоки, підвіконні дошки і плити. Розшивати шви кладки, що виконана раніше. Ремонтувати поверхні цегляних стін з виламуванням непридатних цеглин і замуровуванням новою цеглою з дотриманням перев’язки швів із колишньою кладкою. Розбирати цегляні склепіння усіх видів. Здійснювати монтаж у кам’яних будовах залізобетонних балок, плит перекриття та покриття, перегородок, сходових маршів, площадок, балконних плит, сходинок, вентиляційних блоків, азбестоцементних труб сміттєпроводу. Замінювати підвіконні плити, окремі сходинки сходових маршів.

Сфера професійного використання випускника

Загальнобудівельні роботи.  Будівництво завершених будівель; цивільне будівництво: завершальні будівельні роботи, роботи з реконструкції, реставрації, оновлення та ремонту.

Правила прийому Документи до вступу

Перукар модельєр на базі 9 класів

Код ДК

5141.2

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Перукар модельєр

Навчальні стандарти з професії:
5141.2 “Перукар” (перукар-модельєр”)

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

будову та властивості шкіри, волосся людини; основи санітарії та гігієни; склад та властивості матеріалів та парфумерно-косметичних засобів для виконання різних видів перукарських робіт; основи професійної етики; технологічну  послідовність виконання основних видів перукарських робіт, замалювати їх схеми; правила протипожежного захисту, охорони праці; інформаційні технології; основи галузевої економіки та правових знань.

Вміє:

виконувати послуги з миття голови; прості, класичні чоловічі, жіночі та дитячі стрижки. Виконувати укладання волосся феном за класичною технологією, гарячу завивку волосся горизонтальними локонами, прості зачіски із застосуванням бігуді. Виконувати послуги з хімічної завивки волосся із застосуванням звичайних коклюшок за класичною технологією.  Фарбувати волосся тон у тон барвниками різних груп, зафарбовувати сивину, знебарвлювати волосся.

Правила прийому Документи до вступу

Кухар — кондитер на базі 9 класів

Код ДК

5122

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Кухар — кондитер

Навчальні стандарти з професії:
5122 Кухар
7412 Кондитер

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

Виготовляти та порціонувати напівфабрикати з риби, яловичини, свинини, баранини. Здійснювати підготовку риби осетрових порід до теплової обробки. Готувати птицю для варіння та смаження. Готувати страви та кулінарні вироби масового попиту із застосуванням різних способів теплової кулінарної обробки.

Виготовляти холодні страви та закуски: салати овочеві, з м’ясом, вінегрети, рибу під маринадом, холодці тощо. Варити бульйони (м’ясні, м’ясо-кісткові, рибні, грибні) та супи (заправні, пюреподібні, холодні, солодкі, молочні). Готувати різні види пасерування та соусів на бульйонах, молоці, сметані. Готувати другі страви з м’яса, риби, овочів, круп у вареному, тушкованому, запеченому, смаженому вигляді (м’ясо відварне, рибу відварну, смажену, парову, овочі фаршировані, запіканки з овочів, круп, молочні страви тощо).

Сфера професійного використання випускника

Виробництво хліба, хлібобулочних виробів; виробництво сухарів, печива, пирогів, тістечок з тривалим терміном зберігання.

Діяльність: ресторанів, барів, їдалень та послуги з постачання готової їжі.

Правила прийому Документи до вступу

Електромонтер по обслуговуванню і ремонту електроустаткування, водій автомобіля категорії «С» на базі 9 класів

Код ДК

7241

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Електромонтер по обслуговуванню і ремонту електроустаткування, водій автомобіля категорії «С»

Навчальні стандарти з професії:
7241 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
8322 Водій автотранспортних засобів

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання. Розбирає, здійснює капітальний ремонт електроустаткування будь-якого призначення, всіх типів і габаритів під керівництвом електромонтера більш високої кваліфікації. Регулює та перевіряє апаратуру і прилади електроприводів після ремонту. Ремонтує підсилювачі, прилади світлової та звукової сигналізації, контролери, пости керування, магнітні станції. Обслуговує силові та освітлювальні електроустановки зі складними схемами вмикання. Виконує роботу на відомчих електростанціях, трансформаторних електропідстанціях з повним їх вимиканням від напруги. Виконує оперативні перемикання в електромережі з ревізією трансформаторів, вимикачів роз’єднувачів і приводів до них з розбиранням конструктивних елементів. Здійснює перевірку, монтаж і ремонт схем люмінесцентного освітлення. Розмотує, розробляє, дозує, прокладає кабель, монтує ввідні пристрої і з’єднувальні муфти, виконує кінцеві заправлення у кабельних лініях напругою до 35 кВ. Визначає місце пошкодження кабелів, вимірює опори заземлення, потенціали на оболонці кабелю. Виявляє та ліквідує відмовлення і несправності електроустаткування зі схемами вмикання середньої складності. Здійснює паяння м’якими та твердими припоями. Виконує роботи за кресленнями та схемами. Підбирає пусковий опір для електродвигунів.

Правила прийому Документи до вступу

Тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії «А»,»В»,»С»), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування ,водій автомобіля категорії «С» на базі 9 класів

Код ДК

8331

Термін навчання

3 роки

Форма навчання

денна

Тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії «А»,»В»,»С»), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування ,водій автомобіля категорії «С»

Навчальні стандарти з професії:
8331 Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва
7233 Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування
8322 Водій автотранспортних засобів

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

Ремонтувати, складати і регулювати вузли та агрегати середньої складності сільськогосподарських машин, комбайнів і тракторів із заміною окремих частин і деталей; складати прості і середньої складності сільськогосподарські машини, комбайни і трактори на колісному ходу і здавати їх в експлуатацію відповідно до технічних умов; ремонтувати, виконувати технічне обслуговування, налагоджувати і регулювати прості машини та устаткування тваринницьких ферм і комплексів; розбирати агрегати електрообладнання і приладів; виконувати слюсарне оброблення та підганятивузли та деталі за 11 – 12-м квалітетами (4-5-м класами точності); з’єднувати та паяти проводи, виготовляти їх і заміняти пошкоджені ділянки; 66 брати участь в ремонті складних і особливо складних машин під керівництвом слюсаря вищої кваліфікації. Виконувати вимоги правил дорожнього руху, правил перевезень вантажів, пасажирів та багажу. Забезпечувати належний технічний стан автотранспортного засобу.

Сфера професійного використання випускника

Технічне обслуговування і ремонт сільськогосподарської техніки та устаткування, автомобільні перевезення. Загальні професії сільськогосподарського виробництва.

Правила прийому Документи до вступу

Кухар — бармен на базі 11 класів

Код ДК

5123

Термін навчання

1,5 роки

Форма навчання

денна

Кухар — бармен

Навчальні стандарти з професії:
5122 Кухар
5123 Бармен

Бармен – це обличчя кожного закладу. Бармен якісно і швидко обслуговує клієнтів. Знає рецептури приготування безалкогольних і слабоалкогольних напоїв, вміє досконало користуватися барменським приладдям, скляним посудом. Без проблем відпускає напої, делікатно спілкується з відвідувачами закладу. Вміє оформити вітрину барної стійки, експлуатувати обладнання і створити своїм вмінням свято для клієнтів.

Знає:

• асортимент, рецептури, технологію виготовлення, правила оформлення і відпуску обмеженого асортименту алкогольних, слабоалкогольних коктейлів, змішаних напоїв, закусок, страв і кондитерських виробів;
• температурні режими подавання коктейлів, напоїв, закусок, страв;
• умови і терміни зберігання кулінарної продукції та покупних товарів;
• основи національного та безпечного харчування;
• правила етикету і техніку обслуговування споживачів за барною стійкою та в залі;
• правила роботи підприємств ресторанного господарства;
• правила роздрібної торгівлі алкогольними напоями;
• правила роздрібної торгівлі тютюновими виробами;

Правила прийому Документи до вступу

Тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії «А»,»В»,»С»), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування ,водій автомобіля категорії «С» на базі 11 класів

Код ДК

8331

Термін навчання

1,5 роки

Форма навчання

денна

Тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії «А»,»В»,»С»), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування ,водій автомобіля категорії «С»

Навчальні стандарти з професії:
8331 Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва
7233 Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування
8322 Водій автотранспортних засобів

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

Ремонтувати, складати і регулювати вузли та агрегати середньої складності сільськогосподарських машин, комбайнів і тракторів із заміною окремих частин і деталей; складати прості і середньої складності сільськогосподарські машини, комбайни і трактори на колісному ходу і здавати їх в експлуатацію відповідно до технічних умов; ремонтувати, виконувати технічне обслуговування, налагоджувати і регулювати прості машини та устаткування тваринницьких ферм і комплексів; розбирати агрегати електрообладнання і приладів; виконувати слюсарне оброблення та підганятивузли та деталі за 11 – 12-м квалітетами (4-5-м класами точності); з’єднувати та паяти проводи, виготовляти їх і заміняти пошкоджені ділянки; 66 брати участь в ремонті складних і особливо складних машин під керівництвом слюсаря вищої кваліфікації. Виконувати вимоги правил дорожнього руху, правил перевезень вантажів, пасажирів та багажу. Забезпечувати належний технічний стан автотранспортного засобу.

Сфера професійного використання випускника

Технічне обслуговування і ремонт сільськогосподарської техніки та устаткування, автомобільні перевезення. Загальні професії сільськогосподарського виробництва.

Правила прийому Документи до вступу

Електромонтер по обслуговуванню і ремонту електроустаткування, водій автомобіля категорії «С» на базі 11 класів

Код ДК

7241

Термін навчання

1,5 роки

Форма навчання

денна

Електромонтер по обслуговуванню і ремонту електроустаткування, водій автомобіля категорії «С»

Навчальні стандарти з професії:
7241 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
8322 Водій автотранспортних засобів

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання. Розбирає, здійснює капітальний ремонт електроустаткування будь-якого призначення, всіх типів і габаритів під керівництвом електромонтера більш високої кваліфікації. Регулює та перевіряє апаратуру і прилади електроприводів після ремонту. Ремонтує підсилювачі, прилади світлової та звукової сигналізації, контролери, пости керування, магнітні станції. Обслуговує силові та освітлювальні електроустановки зі складними схемами вмикання. Виконує роботу на відомчих електростанціях, трансформаторних електропідстанціях з повним їх вимиканням від напруги. Виконує оперативні перемикання в електромережі з ревізією трансформаторів, вимикачів роз’єднувачів і приводів до них з розбиранням конструктивних елементів. Здійснює перевірку, монтаж і ремонт схем люмінесцентного освітлення. Розмотує, розробляє, дозує, прокладає кабель, монтує ввідні пристрої і з’єднувальні муфти, виконує кінцеві заправлення у кабельних лініях напругою до 35 кВ. Визначає місце пошкодження кабелів, вимірює опори заземлення, потенціали на оболонці кабелю. Виявляє та ліквідує відмовлення і несправності електроустаткування зі схемами вмикання середньої складності. Здійснює паяння м’якими та твердими припоями. Виконує роботи за кресленнями та схемами. Підбирає пусковий опір для електродвигунів.

Правила прийому Документи до вступу

Перукар модельєр на базі 11 класів

Код ДК

5141.2

Термін навчання

1,5 роки

Форма навчання

денна

Перукар модельєр

Навчальні стандарти з професії:
5141.2 “Перукар” (перукар-модельєр”)

Вміння, що отримує випускник по закінченню терміну навчання

будову та властивості шкіри, волосся людини; основи санітарії та гігієни; склад та властивості матеріалів та парфумерно-косметичних засобів для виконання різних видів перукарських робіт; основи професійної етики; технологічну  послідовність виконання основних видів перукарських робіт, замалювати їх схеми; правила протипожежного захисту, охорони праці; інформаційні технології; основи галузевої економіки та правових знань.

Вміє:

виконувати послуги з миття голови; прості, класичні чоловічі, жіночі та дитячі стрижки. Виконувати укладання волосся феном за класичною технологією, гарячу завивку волосся горизонтальними локонами, прості зачіски із застосуванням бігуді. Виконувати послуги з хімічної завивки волосся із застосуванням звичайних коклюшок за класичною технологією.  Фарбувати волосся тон у тон барвниками різних груп, зафарбовувати сивину, знебарвлювати волосся.

Правила прийому Документи до вступу